Наказ ГУОН ОДА 02.03.2011 №104

Написав Moderator
//
10 березня 2011
//
//
Переглядів 1202
//
Про підведення підсумків обласного
фестивалю театральних колективів
працівників освіти і науки „Буковинський
зорепад”, присвяченого 65–річчю Перемоги
у Великій Вітчизняній війні

З травня 2010 року по лютий 2011 року проходили І обласний та районні фестивалі театральних колективів установ освіти і науки, присвячені 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні "Буковинський зорепад" за двома номінаціями: літературна творчість та театральне мистецтво згідно Положення та наказу Головного управління освіти і науки за № 122 від 23.03.2010 р., що зареєстровано в Головному управлінні юстиції 01.04.2010 р за № 24/2199.
В обласному фестивалі взяли участь 80 театральних колективів та учасників. Всього 498 працівників галузі в т. ч. – 153 чоловіків, 324 – жінок, 21 дітей. У районних фестивалях прийняли участь 174 колективи, в них 1491 учасників.
Огляд пройшов на належному організаційному рівні. Більшість колективів, які взяли участь в обласному фестивалі, показали високий виконавський рівень, програма їх виступів відображала тематичну спрямованість щодо відзначення 65 – річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Обласний організаційний комітет здійснив безпосереднє керівництво та координацію діяльності фестивалю, залучив творчу інтелігенцію і спеціалістів для надання практичної допомоги учасникам фестивалю, організував узагальнення і активне впровадження передового досвіду організації дозвілля, розвитку народної творчості, пропаганди досягнень самодіяльних колективів на телебаченні, в пресі, радіо.
Високий ідейно–художній рівень, тематичну спрямованість програм та досконалу виконавську майстерність, оригінальність, колоритність та барвистість костюмів продемонстрували театральні колективи Біловецької ЗОШ, Рукшинської ЗОШ, Хотинської ЗОШ І-Ш ступенів №5, Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, дитячого навчального закладу "Сонечко" м. Хотина Хотинського району, Маршинецького НВК, Котелівського НВК, Новоселицького ліцею Новоселицького району, дитячого навчального закладу "Радість", ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів м. Новодністровська, Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Путильської гімназії Путильського району, Кам'янської ЗОШ І-Ш ступенів, Тарашанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів Глибоцького району, Шипинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіцманського району, Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Сторожинецького району, Бабинського та Чуньківського НВК, Кадубовецької ЗОШ, Горішньошировецької ЗОШ та Заставнівської гімназії Заставнівського району, Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Вижницького району, центру дитячої та юнацької творчості, дитячого навчального закладу №45 та театру анімації міського палацу дітей та юнацтва м. Чернівці, народного театру оперети обласного Будинку вчителя. Найкраще тематична спрямованість концертної програми відображена в Хотинському, Новоселицькому, Путильському, Заставнівському, Глибоцькому та Сторожинецькому районах.
Фестиваль сприяв виявленню обдарованих вчителів, підвищенню їх творчих здібностей, примноженню культурної спадщини, подальшому розвитку аматорського мистецтва. Такі заходи допомагають не тільки виховувати, але й згуртовують педагогічні колективи.
За рішенням журі підведені підсумки роботи аматорських колективів освітян та підсумки фестивалю:
Хотинський район - диплом Гран-прі;
Новоселицький район - І-е місце, диплом І-го ступеня;
м. Чернівці - ІІ- е місце, диплом ІІ-го ступеня;
Заставнівський район - ІІ- е місце, диплом ІІ-го ступеня;
м. Новодністровськ - ІІІ місце, диплом ІІІ-го ступеня;
Путильський район - ІІІ- е місце, диплом ІІІ-го ступеня;
Глибоцький район - диплом за участь;
Кіцманський район - диплом за участь;
Сторожинецький район - диплом за участь;
Вижницький район - диплом за участь;
Обласний Будинок вчителя - диплом І ступеня ( додаток 1).
Не брали участі у фестивалі Кельменецький, Сокирянський та Герцаївський райони, позашкільні та вищі навчальні заклади області, наукові установи.
Окремі відділи освіти самоусунулися від проведення культурно-масової роботи в педагогічних колективах.
За результатами проведеного фестивалю встановлено ряд недоліків: в окремих районах відсутня система роботи з розвитку художньої самодіяльності (Сокирянський, Кельменецький та Герцаївський райони), низький рівень художнього читання, недосконало складені програми виступів.
У зв’язку з вищезазначеним
НАКАЗУЮ:
1. За творчі досягнення, високу виконавську майстерність, підтримку та
пропаганду народної творчості, значну організаторську роботу по залученню працівників освіти до участі в художній самодіяльності визначити місця і нагородити колективи районів, міст області:
1.1. Дипломом „Гран-прі” колективи Хотинського району;
1.2. Дипломом І ступеня за І місце колективи Новоселицького району;
1.3. Дипломом ІІ ступеня за ІІ місце колективи м. Чернівці;
1.4. Дипломом ІІ ступеня за ІІ місце колективи Заставнівського району;
1.5. Дипломом ІІІ ступеня за ІІІ місце колективи Путильського району;
1.6. Дипломом ІІІ ступеня за ІІІ місце колективи м. Новодністровська;
1.7. Дипломом І ступеня народний театр оперети обласного Будинку вчителя.

2. Відзначити якісну роботу з організації і проведення фестивалю театральних колективів художньої самодіяльності працівників установ освіти області: Глибоцького, Сторожинецького, Кіцманського, Вижницького відділів освіти райдержадміністрацій.

3. Вказати начальникам управління освіти Кельменецької, відділу освіти Сокирянської, відділу освіти Герцаївської райдержадміністрацій на незадовільну роботу з організації та розвитку художньої самодіяльності в педагогічних колективах.

4. Провести роботу з вищими навчальними, позашкільними закладами щодо їх подальшої участі у оглядах художньої самодіяльності працівників освіти і науки.

5. Нагородити в номінації театральне мистецтво дипломами І, ІІ,ІІІ ступенів такі колективи:

Дипломом І ступеня:
1. Вчителів Білівецької ЗОШ Хотинського району (керівник Руснак Зінаїда Іванівна);
2. Вчителів Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (керівник Осіпова Ольга Олександрівна);
3. Вчителів Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району (керівник Гушелик Сніжана Миколаївна);
4. Працівників дитячого навчального закладу "Сонечко" м. Хотина (керівник Сіленко Людмила Олександрівна);
5. Вчителів Клішковецького НВК Хотинського району (керівник Яловега Валентин Іванович);
6. Вчителів Котелівського НВК Новоселицького району (керівник Оліщук Світлана Георгіївна);
7. Вчителів Маршинецького НВК Новоселицького району (керівник Баранчан Зінаїда Василівна);
8. Вчителів Новоселицької гімназії (керівник Гуцуляк Лариса Іванівна)
9. Анімаційний театр Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва (режисер Бутняк Іван Іванович);
10. Працівників дитячого навчального закладу №-45 м. Чернівці (керівник Савчук Олена Славіківна);
11. Вчителів Бабинського НВК Заставнівського району (керівник Микитюк Марія Іванівна);
12. Вчителів Чуньківського НВК Заставнівського району (керівник Гунчак Фрозіна Іванівна);
13. Вчителів Горішньошировецької ЗОШ Заставнівського району (керівник Гаврилюк Марія Василівна);
14. Вчителів Новодністровської гімназії Наталію Іванівну Забудько та Юрія Павловича Дзіньковського;
15.Працівників дитячого навчального закладу "Радість" м. Новодністровська (керівник Майя Петрівна Харабара);
16. Вчителів ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів м. Новодністровська (керівник Зубець Тетяна Володимирівна);
17. Вчителів Путильської гімназії (керівники Нікитюк Ірина Василівна, Поп’юк Світлана Олексіївна);
18. Вчителів Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Тимуш Галина Ярославівна);
19. Колектив Глибоцького будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Ванзуряк Наталія Василівна);
20. Вчителів Тарашанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району (керівник Руснак Наталія Володимирівна);
21. Працівників Сторожинецького центру дітей та юнацтва (керівник Богайчук Сідонія Захарівна);
22. Вчителів Шипинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіцманського району (керівник Грекул Марія Василівна);
23. Вчителів Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Шолєва Наталія Олексіївна).

Дипломом ІІ ступеня:
1. Вчителів Рукшинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Хотинського району (керівник Жовтенька Лариса Григорівна);
2. Колектив Будинку дітей та учнівської молоді м. Хотина (керівник Воронова Зінаїда Марківна);
3. Колектив Новодністровського будинку дитячої творчості "Дивослово" (керівник Долинна Світлана Григорівна);
4. Колектив Новодністровської ЗОШ І ступеня (керівник Сапожнік Мар'яна Леонідівна);
5. Колектив Новодністровського дитячого навчального закладу "Ромашка" (керівник Добинда Зоя Вікторівна);
6. Колектив Путильського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Монарха Кароліна Миколаївна);
7. Колектив Мариничівського НВК "Родина" Путильського району (керівник Татарин Галина Василівна);
8. Вчителів Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів Глибоцького району (керівник Романюк Родіон Микитович);
9. Вчителів Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району (керівник Стрілак Євдокія Іллівна);
10. Вчителів Кадубовецької ЗОШ Заставнівського району (керівник Микитюк Марія Іванівна);
11. Вчителів Заставнівської гімназії (керівник Галяра Юрій Дмитрович);
12. Працівників Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кокошина Тетяна Михайлівна);
13. Вчителів Сторожинецького ліцею (керівник Кокошина Тетяна Михайлівна).

Дипломом ІІІ ступеня:
1. Колектив будинку творчості дітей та юнацтва м. Чернівці (керівник Гакман Тарас Ілліч);
2. Колектив працівників Чернівецького міського театру-студії "Гердан" (режисер-постановник Колісник Петро Денисович);
3. Вчителів Слобідського навчально - виховного комплексу Новоселицького району (керівник Проданюк Мальвіна Степанівна);
4. Вчителів Шировецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району (керівник Бурлака Марія Олексіївна);
5. Вчителів Сторожинецького ліцею (керівник Кокошина Тетяна Михайлівна);
6. Вчителів Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Сторожинецького району (керівник Пінтеску Олена Іллівна).
6. Нагородити в номінації літературна творчість дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів та дипломом за участь таких учасників фестивалю:

Дипломом І ступеня:
1. Вчительку української мови та літератури Грозинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району Рябой Наталію Калініївну;
2. Заступника директора з виховної роботи Хотинської гімназії Микитюк Людмилу Анатоліївну;
3. Вчительку початкових класів Бочковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району Антонюк Зінаїду Василівну;
4. Керівника гуртків центру дитячої та юнацької творчості м. Чернівці Галак Ольгу Борисівну;
5. Методиста міського методичного кабінету управління освіти м. Чернівці Цуркан Марію Валентинівну;
6. Вчительку Новодністровської гімназії Серевко Руслану Вікторівну;
7. Вчительку Путильської гімназії Яків’юк Людмилу Вікторівну;
8. Педагога-організатора Підзаричівського НВК "Перлина Гуцульщини" Путильського району Семенюка Миколу Михайловича;
9. Заступника директора з науково-методичної роботи Підзаричівського НВК "Перлина Гуцульщини" Путильського району Томняк Людмилу Василівну;
10. Вчительку Новодністровської ЗОШ ІІ-Ш ступенів ЗубецьТетяну Володимирівну;
11. Вихователя Новодністровського ліцею-інтернату Бойчука Руслана Миколаївна;
12. Вчительку Лужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіцманського району Гасяк Одарку Орестівну.

Дипломом ІІ ступеня:
1. Вчителя історії Чепоніської ЗОШ І-ІІ ступенів Хотинського району Якимчука Анатолія Михайловича;
2. Вчительку початкових класів Хотинського НВК Гутнік Раїсу Анатолііївну;
3. Завідуючу дитячим навчальним закладом с. Зарожани Хотинського району Мельничук Інну Михайлівну;
4. Вчительку Новодністровської ЗОШ І-го ступенів Білоконь Світлану Василівну;
5. Завідуючу дитячим навчальним закладом №-35 м. Чернівці Урсу Руслану Василівну;
6. Вчительку румунської мови та літератури Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району Танас Валентину Георгіївну;
7. Заступника директора з виховної роботи Новоселицького ліцею Арсеній Оксану Георгіївну;
8. Заступника директора з виховної роботи Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району Намаку Олесю Сидорівну;
9. Вчительку Купського навчально- виховного комплексу Глибоцького району Скіпор Еленору Тодорівну;
10. Заступника директора з навчально-виховної роботи Старововчинецького ліцею Глибоцького району Гищук Лідію Петрівну.

Дипломом ІІІ ступеня:
1. Вчительку української мови та літератури ЗНЗ І-ІІІ ступенів №6 м. Чернівці Олійник Орисю Миколаївну;
2. Вчительку початкових класів Форосненської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоселицького району Вакаріцу Віру Георгіївну;
3. Вчителя-логопеда Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району Тріфан Світлану Дмитрівну;
4. Керівника гуртка Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Ковалюк Олену Михайлівну;
5. Керівника студії Кіцманського будинку дитячої творчості "Калинове гроно" Заяц Сільву Євгенівну.

Дипломом за участь:
1. Вчительку Заставнівської гімназії Антоняк Марію Миколаївну;
2. Вчителя Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів Серевко Тараса Андрійовича;
3. Працівника дитячого навчального закладу "Ромашка" м. Новодністровська Ватаманюк Ганну Іванівну;
4. Працівника будинку дитячої творчості м. Новодністровська Андрощук Марію Іванівну;
5. Вчителя етики Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильського району Джуряк Галину Іллівну;
6. Вчителя Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковалюка Петра Михайловича.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника - начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Швеця А.Ф.

Начальник Головного управління М.Й.Бауер

nak_104.doc [94.5 Kb] (cкачиваний: 13)dod_-104.doc [68.5 Kb] (cкачиваний: 9)

Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Актуальне Популярні Останні Вхід
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Самая актуальная информация продажа окон луховицы на нашем сайте.

Архів
Серпень 2015 (216)
Липень 2015 (149)
Червень 2015 (160)
Травень 2015 (329)
Квітень 2015 (390)
Березень 2015 (360)
banner125x125
Головне управління освіти і науки ЧОДА
Головне управління освіти і науки ЧОДА