Інформація
  • Переглядів: 1476
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-01-2013, 07:36
14-01-2013, 07:36

Її професія – це покликання…

Категорія: Навігація / Новини

Різдво Христове – одне із найвеличніших свят різдвяного циклу. Свято багате на обряди та звичаї українського народу. Особливості святкування Різдва та Святого вечора під час відкритого заняття вдало передала своїм вихованцям, а також їх батькам вихователь спеціалізованого дошкільного навчального закладу №37 для дітей з вадами мови Л.М.Марку. Діти заворожено слухали розповідь про Різдво, у ролі пастушків вихованці ДНЗ №37 з трепетом піднесли дари новонародженому Ісусику, а дівчатка-зірочки закружляли для нього в таночку. Діти також довідалися, чому саме з ялинкою до нас приходить Новий рік та Різдво. У теплому родинному колі, вихователі, дошкільнята та їх батьки дуже вдало відтворили особливості Святої вечері. Господині-матусі приготували традиційну святу вечерю з дотриманням давніх традицій українського народу. Діти взяли активну участь у різдвяних іграх та коляді. Після заняття вся велика, дружня родина ДНЗ №37 зібралася за святковою вечерею, щоб скоштувати 12 страв. У ошатній залі закладу панував дух свята та родинного затишку.
«Даний захід дуже позитивний своїми навчальними напрямками. Діти багато дізналися про християнські звичаї, традиції. Така організована діяльність завжди проходить за згодою батьків. На мою думку, захід пройшов дуже грамотно, організовано, проведено велика попередня робота. Думаю, нам вдалося передати дітям додаткові знання, що й зацікавили батьків», – каже В.П.Статник, завідуюча ДНЗ №37.
Про підготовку до свято розповіла Л.М.Марку: «Даний захід потребував ретельної підготовки. Подібне дійство раніше не практикувалося.. У моїй сім’ї святкуванню Різдва приділялося велике значення, тому у мене яскраві спогади з дитинства, часточку яких я намагалася передати всім присутнім. Дуже приємно, що батьки позитивно відгукнулися на святкування, вони взяли активну участь у підготовці. Працюючи над розробкою заняття, виходила з індивідуальності своїх дітей. Це моє улюблене свято, тому воно пройшло сьогодні через призму моїх почуттів».
Своїми враженнями поділилася мати вихованця середньої групи ДНЗ №37 Людмила Чаплак: «Я дуже рада, що таке свято відбулося у нашому садочку. Добре було б щоб це стало традицією. Діти – це наше продовження, якщо в їхні серця ми будемо сіяти – будемо мати хороші жнива».
Передаючи традиції маленьким українцям, ми продовжуємо свою історію у віках. Мабуть, від свідомості та таланту наших педагогів, які покликані формувати особистість з раннього віку, залежить майбутнє нації. Дуже хочеться побажати кожній дитині такого вмілого педагога, як Лідія Михайлівна Марку. Її професія – це покликання, а заняття – це творче горіння, яке зігріває вихованців полум’ям безмежної любові.
Її професія – це покликання… Її професія – це покликання… Її професія – це покликання… Її професія – це покликання… Її професія – це покликання…скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Сентябрь 2017 (85)
Август 2017 (79)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (167)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net